Zmiany w sposobie prowadzenia zajęć w Szkołach Żak

Uczmy się bezpiecznie! Stan na 23.10.2020!

23.10.2020

PONIŻSZE INFORMACJE ZAWARTE W TREŚCI ARTYKUŁU STWORZONO NA PODSTAWIE AKTUALNYCH ZALECEŃ I MATERIAŁÓW DOSTĘPNYCH NA STRONIE MEN.GOV.PL ORAZ WWW.GOV.PL

Ministerstwo Edukacji Narodowej wprowadziło nowe zasady, które wpłynęły na funkcjonowanie szkół ponadpodstawowych oraz uczelni wyższych w całej Polsce. Z czym to się wiąże? Jak będzie wyglądać nauka od 23 października w naszych szkołach?Tego dowiesz się z lektury artykułu.

Wszelkie zmiany w działaniu Szkół Żak wynikają z wnikliwej analizy obowiązujących przepisów. Dokładamy wszelkich starań,
aby na bieżąco informować naszych słuchaczy o aktualnym trybie prowadzenia zajęć. Ten artykuł będzie aktualizowany na bieżąco – tak aby zawsze zawierał wszelkie niezbędne informacje na temat organizacji zajęć w Szkołach Żak.

Wprowadzane zmiany są zgodne z zaleceniami opracowanymi na podstawie najnowszych rozporządzeń wydanych  przez polskie władze. Na bieżąco  monitorujemy i wcielamy w życie zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Wprowadzenie tych zmian wiąże się z koniecznością modyfikowania planu zajęć. Dlatego też prosimy
o śledzenie informacji publikowanych na naszej stronie.

AKTUALIZACJA STAN NA 23.10.2020

W związku z ogłoszonymi w piątek 23.10 obostrzeniami informujemy, iż od soboty, 24 października będą obowiązywały nowe regulacje dotyczące także nauki w szkołach Żak.

Działając zgodnie z najnowszymi wytycznymi MEN:

·         Szkoły Żak w całej Polsce przechodzą w tryb nauczania zdalnego.

·         Zajęcia z zakresu kształcenia zawodowego organizowane w formie zajęć praktycznych będziemy prowadzić z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. (Strefa Słuchacza oraz spotkania na platformie ZOOM).